שקיות ניילון חד פעמיות

מה עדיף לעסק לבחור עבור עובדיו ולקוחותיו - שקיות רב פעמיות או שקיות חד פעמיות? האם השקעה בשקיות חד פעמיות משתלמת יותר מהשקעה בשקיות רב פעמיות?

אחת ההחלטות העומדות בפני בעלי עסקים היא באילו שקיות לבחור, שקיות ניילון חד פעמיות או לחלופין שקיות שהשימוש בהן הוא רב פעמי. על מנת להגיע להחלטה הטובה ביותר, לפניך מידע הכרחי שיעזור להכריע את הכף ולבחור בפתרון היותר איכותי.

שקיות ניילון חד פעמיותאין ספק שאנו במגמה ירוקה

בשנים האחרונות העולם נע אל עבר מגמה של שמירה על איכות הסביבה, תהליך אשר מעודד שמירה על אמא אדמה והימנעות מפגיעה אקולוגית, בין אם על ידי שינוי אורח החיים באופן ספונטני ואם על ידי חקיקה למטרת ביקורת ומניעה.

אחת הדרכים בהן ניתן לצמצם פגיעה אקולוגית באופן משמעותי היא על ידי שינוי הרגלי הצריכה הנותנים לגיטימציה למוצרים חד פעמיים כמו שקיות ניילון רב פעמיות - בעיקר חרף העובדה כי שקיות ניילון הפכו למפגע קשה באיכות הסביבה עוד במילניום הקודם.

שקיות ניילון חד פעמיות – הסוף?

על מנת למנוע צריכה מרובה של שקיות ניילון, הונחה על שולחן הכנסת הצעת חוק, שנועדה לשים סוף לשקיות הניילון בסופר ולפיה חלוקת שקיות ניילון בחינם תופסק ואף תיאסר. למעשה ישראל הנה המדינה המתקדמת היחידה בעולם שמחלקת שקיות ניילון בחינם כאשר כל שאר המדינות המתקדמות הפסיקו את חלוקת השקיות תוך כדי מתן פתרון הולם לצרכנים והוא שקיות נייר ואף שקיות אלבד חלופיות.

שימוש רב תכליתי

לשימוש בשקיות רב פעמיות שישנם יתרונות רבים, מעבר להיותן חלופה הולמת התורמת להגנת הסביבה. שקיות יכולות לשמש למיתוג העסק, לסמל את איכותו וכן לשמש ככלי שיווקי. השקעה בשקיות רב פעמיות הנה השקעה מאוד משתלמת היות וניתן להטביע עליהן את מותג העסק ולהעניק לכל עסק ייחודיות על פני המתחרים – ואלו לא מושלכות לפח אחר כבוד כמו השקיות החד פעמיות, אלא ממשיכות לשרת את מיתוג העסק עוד למשך זמן רב.

לכן אם ברצונך לבחור שקיות לעסק שלך כדאי שתבחר במומחים. אצלנו באורן יורם שקיות, פתרונות אריזה מכל הסוגים - כולל שקיות ניילון ממותגות לעסק. על כל השקיות שלנו ניתן לשלב גרפיקה ותמונות בהתאמה אישית וכך לקדם את המותג שלכם באופן משמעותי.

למגוון שקיות ופתרונות אריזה מתוחכמים לחצו כאן או צרו קשר עוד היום בטלפון 03-6190930 - ונשמח לעמוד לשירותכם.