ייצור אקולוגי וידידותי לסביבה

בידוע לכולנו, שפסולת הפלסטיק שמתלווה לשימוש בשקיות הניילון הרגילות מהווה בעיה עולמית חמורה. כמות הפלסטיק הנדרשת לצורך ייצור השקיות, גדלה בשנים האחרונות פי 20 מהכמות שיוצרה לפני עשרות שנים, והיא ממשיכה בעליה עקבית עקב השימוש הגובר בפלסטיק לצורכי אריזה. עיקר הבעיה בשקיות הפלסטיק היא היותן עשויות מחומרים שאינם מתכלים. חלק משקיות הפלסטיק מגיעות לאתרי האשפה לאחר זמן קצר, וחלק קטן מהן מגיעות לשטחים הפתוחים ויוצרות מפגע סביבתי חמור. כחלק מתהליך הקטנת הזיהום הסביבתי, אנו באורן יורם אריזות מייצרים שקיות מחומרים מתכלים כמו נייר, שקיות אל בד ממותגות ושקיות קרטון ובכך ממלאים את חובתנו לתרומה לאיכות הסביבה.

התועלת שבשקיות נייר, אלבד וקרטון

אורן יורם אריזות מתמחה בייצור ועיצוב מגוון שקיות ידידותיות לסביבה, המשמשות את לקוחותינו זמן ארוך לאחר מסע הקניות שלהם. שקיות הבד והקרטון שלנו, המיוצרות בתהליך ייחודי וידידותי לסביבה נחשבות כמוצר שימושי, המפחית באופן משמעותי את כמות הפסולת הסביבתית ומעודד חשיבה ירוקה יותר. היתרונות של שקיות אלו הם רבים, כשאין ספק כשהחשוב מכל הוא העובדה שהן רב פעמיות. כלומר, במקום לזהם את הסביבה עם שקיות ניילון עשויות פלסטיק, ניתן לרכוש שקיות ידידותיות לסביבה ולהפחית את כמות הפסולת העולמית. כמו כן, קיימת בעולמנו תופעה של כריתת עצים ללא הבחנה. לשימושים שונים כמו ייצור נייר, ריהוט וכדומה נאלצים לכרות מדי יום מליוני עצים! כשרוכשים שקיות שעשויות מחומר ממוחזר, כמו בד, אלבד, יוטה או נייר ממוחזר מסייעים להקטנת כריתת העצים, ומגדילים את כמות החמצן באטמוספירה.

שקיות אל בד ממותגות

שימוש חוזר לכל צורך

הודות לתהליך ייצור ידידותי לסביבה, הצרכנים יכולים לתרום את חלקם בשמירה על ערך חשוב זה, ולהשתמש באותה שקית פעם אחר פעם אחר פעם. בשקיות הרב פעמיות של אורן יורם אריזות ניתן להשתמש כתיק קטן לאריזת מתנות זעירות או מפתחות הרכב, או לחילופין לארוז בהן ציוד יקר כמו נעליים או פריטי לבוש. מרגע רכישת השקית, הלקוח רכש לעצמו בעסקת חבילה גם תיק נחמד שיכול לשמשו לכל צורך שהוא- להליכה לקניות, לשוק ואפילו כתיק צד ליציאות.

המגמה הירוקה שהתחילה לפני מספר עשורים, כבשה את העולם העסקי בסערה, וחברות ענק ותאגידים מובילים מתהדרים בהחלפת שקיות הניילון לשקיות ידידותיות לסביבה. אנו מזמינים אתכם להזמין שקית / מוצר אריזה שהוא הכול- גם תיק נשיאה, גם מיתוג לחברה וגם שמירה על הסביבה.