שקיות אל בד

הכירו את שקית האל בד, התחליף האולטימטיבי לשקיות הניילון. שקיות אל בד עשויות בד לא ארוג ארוג ומתאימות כמעט לכל שימוש: החל מסחיבת מוצרי מכולת, דרך סחיבת החפצים האישיים כמו הפלאפון והטאבלט וכלה לאחסון הבגדים. כיום, עם עליית המודעות לשמירה על איכות הסביבה, חברות רבות זונחות את השימוש בשקיות הניילון ומעדיפות לאמץ את שקיות האל בד: הן יפות יותר - כל שקית מגיעה בעיצוב מקורי עם לוגו החברה, עמידות יותר- שקיות אלבד מתאימות לשימוש רב פעמי, ומוכרות יותר - כל אחת מהשקיות הופכת לחלק חשוב מהמערך השיווקי של העסק.

חווית קניה לכל לקוח

לשקיות האיכותיות של אורן יורם אריזות אין מתחרים מבחינת העיצוב והאסתטיקה. בעידן בו השקיות שניתנות ללקוח נתפסות כחלק אינטגרלי מהמערך השיווקי של בית העסק, ככל שהשקיות שתעניקו ללקוחותיכם יהיו יפות ומכובדות יותר, כך הלקוח יהיה מאושר ומרוצה יותר (כן, כן, ממש כך!).

ההדפסה על שקיות אל בד מתבצעת ב-1 עד 4 צבעים, וניתן לבחור בין גימור למינציה או מבריק. כל שקית מודפסת באיכות גבוהה במיוחד, והלוגו או הסלוגן שלכם מתנוסס על השקית, כך שאי אפשר לפספס אותו. תוכלו להתרשם באתר מהעסקים שכבר נהנים מהשקיות שלנו: חנויות אופנה מוכרות, רשתות תקשורת, חנויות טבע, תכשיטים ועוד.

ארסנל כלים למיתוג העסק

אם בעבר בתי העסק היו מציידים את לקוחותיהם בשקיות ניילון מסמורטטות, שביניהן ובין עיצוב אין כל קשר, כיום כל חברה או עסק מתהדרים בשקית אלבד מעוצבת. היתרונות הטמונים במוצרי פרסום ממותגים עבור העסק הם רבים: בראש ובראשונה, מדובר בשיטת פרסום עדינה ולא אגרסיבית. למרות שהשוק מוצף בפרסומות בכל פינה, שקיות אריזה ממותגות לא יוצרות אצל הלקוח תחושת סלידה כתוצאה מפרסום אגרסיבי, והוא גאה לשאת אותה בגאווה יחד עם המוצרים שרכש. שנית, מדובר במוצר קידומי לכל דבר, הנושא את הלוגו והסלוגן של בית העסק בכל מקום: ברחוב, באוטובוס, במרכז הקניות ולמעשה בכל מקום בו יבחר הלקוח להסתובב. כך גם הלקוח וגם המפרסם מרוויחים - המפרסם מרוויח את הפרסום בדלת האחורית, והלקוח נהנה מחוויית קניה איכותית ומשקית עמידה ויפה.

באורן יורם אריזות תמצאו מגוון פתרונות אריזה למגוון רחב של שימושים: קידום מכירות, שימוש יומיומי, חלוקה בתערוכות ועוד. כל אחת מהשקיות מגיעה ללקוח באיכות גבוהה במיוחד, תוך הקפדה על עיצוב וגימור מושלמים. יחד עם השקית אנו אורזים עבורכם את המקצועיות שלנו והאהבה הרבה.

 

לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!