שקיות נייר לבתי עסק שונים

עולם העסקים של ימינו מתבסס בעיקר על מיתוג חברות או עסקים. מיתוג הינו תהליך במהלכו מבדילים עסק מסוים מעסקים דומים באמצעים שונים, דוגמת פרסומת, קמפיין שיווקי או סלוגן ייחודי. עסקים רבים משקיעים בתהליך המיתוג ביצירת קמפיינים גדולים, פרסומים בשלטי חוצות או בעיתונות ובאינטרנט, במטרה להגדיל את חשיפת ותפוצת העסק לכמה שיותר לקוחות. מאידך, דווקא השימוש באמצעים פשוטים יותר, עשוי להיות יעיל לא פחות מקמפיינים שיווקיים עתירי השקעה וממון. דוגמא טובה לכך היא שיווק ומכירות באמצעות שקיות נייר מעוצבות. פרסום באמצעות שקיות הנייר שעליהן מתנוסס לוגו העסק, אפקטיבי לא פחות ובעל תפוצה רחבה וכל זאת בעלות מינימלית.

מגוון אפשרויות שיווק ומכירה עבור העסק

כיצד ניתן להשתמש בשקיות הנייר ככלי לקידום מכירות ושיווק העסק? באופן פשוט ביותר. כמעט בכל מקום ניתן לראות אנשים מסתובבים עם שקיות נייר מודפסות וממותגות. שקיות אלו מחולקות בחינם יחד עם מוצרי החברה או כשי פרסומי ללקוחות פרטיים בירידים או בכנסים. השקיות המחולקות חינם מסתובבות בכל רחבי הארץ והעולם: הן נוסעות בקניונים, הולכות לטיולים משפחתיים, מגיעות בכל בוקר לעבודה, ולמעשה משמשות כפרסומת חיה הפועלת 24 שעות ביממה עבור העסק. גם עסק שאינו מוכר מוצרים באופן פיזי, יכול להעזר בשקיות הממותגות כצורת פרסום ייחודית ובלתי שגרתית. ניתן לחלק את השקיות הממותגות כשי לעובדים או ללקוחות, באירועים הנערכים בבית העסק או באירועים אליהם מוזמן בית העסק, ולהפעיל "קמפיין שיווקי" בדלת האחורית.

שקיות נייר ממותגות מקרטון

חשיבות השקיות בקרב חברות חדשות

כאשר מדובר בחברות חדשות, עיקר המאמצים המושקעים בתחילת הדרך הם בפרסום ובשיווק. על מנת שלקוחות מכל רחבי הארץ יכירו את החברה החדשה ויזכרו אותה לטובה, יש צורך בשקית מעוצבת היטב התואמת את ערכי החברה. עיצוב שקית ייחודית המשלבת את לוגו החברה מצביעה על שני ערכים חשובים בהם היא מאמינה; האחד, הוא הרצינות והמקצועיות במיתוג החברה כמובילה בתחומה, והערך השני בא לידי ביטוי בשירות לקוחות מצוין, המאפשר ללקוחות החברה לקבל שי שימושי יעיל ומרשים. בסיכומו של דבר, כל שקית שתבחר על ידי בית העסק, צריכה להיות מעוצבת ומרשימה הן מבחינת האיכות והן מבחינת העיצוב, כיוון שזה מה שיעיד יותר מכל על היחס והרצינות שלה כלפי הלקוחות.

אורן יורם אריזות, החברה המובילה בישראל לייצור שקיות נייר ממותגות לעסקים, מתחייבת לספק שקיות נייר במגוון גדלים ועיצובים בהתאם לצרכי החברה שלכם. ניתן לרכוש את השקיות המעוצבות בכמויות גדולות לפי דרישה, ולהוסיף לוגו או סלוגן שימתגו את בית העסק גבוה מעל המתחרים.