שימושי שקיות אל בד

אנו חיים כיום בעידן בו בית עסק החפץ להצליח חייב להשקיע בפרסום ושיווק. מיתוג של בית העסק יכול להיות באמצעות עיצוב ייחודי לחלל החנות, לוגו מעניין, אתר אינטרנט או שקיות ממותגות. מבין כל אמצעי המיתוג, אחד הפתרונות הנחשבים יעילים וזולים הוא פרסום על שקיות אל בד ידידותיות לסביבה. השקיות הרב פעמיות עשויות מכותנה או כותנה אורגנית ומחליפות את שקיות הניילון והפלסטיק הסטנדרטיות. בניגוד לשקיות הניילון שידועות לכולנו בחד פעמיותן, היתרון בשקיות האל בד הוא שימוש חוזר ורב פעמי.

 

שקית אחת - שימושים שונים

חברות רבות בוחרות להשקיע דווקא במוצר זה, היות ושקיות האל בד הן אמצעי נגיש וזול יחסית שניתן להיעזר בו בנסיבות מגוונות:

יש שנעזרים בשקיות האל בד הרב פעמיות לקניות בסופר. פתרון זה הינו יעיל ונוח מאוד, כיוון ששקית האל בד נחשבת חזקה במיוחד, ויכולה לשאת אף משא כבד. כמו כן, שקיות האל בד בדרך כלל גדולות משקיות הסופר הרגילות, כך שניתן לסחוב פחות שקיות. בנוסף, ניתן להשתמש בהן כמו תיק של ממש, בשל החזות החיצונית והאסטטית - השקיות תוכלנה לשמש אתכם באופן קבוע כתיק ליציאה לעבודה.

אפשרות נוספת לשימוש בשקית הוא בחירה בשקית אל בד עם למינציה. שקית זו מאפשרת לכם להבליט את ערכי המותג ביחס למתחרים ולאנשים יש נטיה להעביר אותה מאחד לשני (כך אתם זוכים לפרסום רחב יותר). שקית אל בד עם למינציה אינה שקית חד פעמית, היא שקית איכותית ועבה עליה נדפיס לוגו או עיצוב לפי בחירתכם. שקית זו יכולה להחזיק שנים ולסייע לכם בשיווק העסק בדלת האחורית.

 

כמתנה לעובדים או לקוחות

מעבר לכך שתיקי האלבד שימושיים ביותר, הם אופנתיים ומרשימים מאוד. את תיקי האלבד המגיעים במגוון גדלים או צבעים ניתן להעניק כמתנה לעובדים או ללקוחות קבועים של החברה בכנסים ובאירועים שונים. העובדה שאתם נעזרים בתיקים כאלו בארגון שלכם מעידים כי יש לו מודעות סביבתית ואחריות חברתית.

אורן יורם אריזות בע"מ מאפשרים לכם לבחור בין מגוון סוגי תיקים: תיקי אל בד בשילוב צבעים נהדרים, רצועות שרוך אופנתיות, עם סגירת רוכסן או בלעדיה, תיק עם הדפסה של לוגו החברה ועוד. לרשותנו עומד ציוד למינציה, מכונות חדישות ומיטב החומרים, כדי להעניק לשקית שלך את המראה האיכותי ביותר. השקיות מיוצרות בהתאם לדרישת הלקוחות ומאפשרות לכם לפרסם את בית העסק בקלות רבה.

לפרטים נוספים והזמנות, צרו קשר עוד היום!