יתרונות השיווק בהדפסה על שקיות, בד ושמשונית

פרסום ושיווק של בתי עסק לא מתבצע אך ורק באמצעות התקנת שלטי ענק. דרך לא פחות יעילה, יש אומרים אפילו יותר, הינה באמצעות מיתוג בדרכים כגון הדפסה על שמשונית, הדפסה על גבי שקיות ניילון, שקיות נייד וכן הדפסה על חומרים נוספים כגון בד לא ארוג. להלן נבין מהם בדיוק היתרונות השיווקיים שבהדפסות מסוג זה, איך זה עובד ובמה זה מועיל.

רמת חשיפה גבוהה

בתי עסק שונים המוכרים מוצרים ללקוחות מספקים להם מוצרים ארוזים, עטופים ובדרך כלל גם כאלה שמוגשים בשקיות. מיתוג עסקי, שמעלה את יוקרתו של כל בית עסק, החל במאפיה וכלה ביצרן תכשיטים, מחייב הדפסה לוגו ופרטי העסק על גבי אריזות ועטיפות. מכיוון שהשקיות או אריזות הבד מוזמנות בכמויות גדולות, הן מהוות פרסומת יעילה מבחינת רמת החשיפה.

חברה המתמחה בהדפסות על גבי שקיות, הדפסה על בד וכן הדפסה על שמשונית מבצעת את העבודה בהיקפים גדולים באמצעות מכונות הדפסה מיוחדות. חברה כזאת מעניקה ערך מוסף שיווקי במלוא מובן המילה שכן כאשר הלקוחות יוצאים עם מוצר עטוף או ארוז, כאשר האריזה הופכת למעשה לפרסומת נעה, ציבור רחב של אנשים נוספים נחשבים לאותו המוצר.  

הדפסה על שקיות מספרת למעשה לכל העולם כי ישנם לקוחות אשר ביצעו רכישה ולמעשה הם בעצם ממליצים על אותו יצרן, משווק או ספק שאצלו ביקרו. בזכות העובדה שניתן להזמין הדפסות על חומרי גלם שונים, שקיות, בד, שמשוניות וכן הלאה (בכמות גדולה ובמחירים נוחים) מדובר באמצעי שיווקי יעיל, נוח, זמין ואפקטיבי.

מדוע הדפסה על שמשונית

כאת נרצה להתמקד בשמשונית, כדי לספר מדוע יש לסוג זה של הדפסה יתרון מיוחד. הדפסה על שמשונית יכולה להעניק לבתי עסק סוג של שילוט ייחודי שניתן למקם בקלות בכל מקום. שמשונית מודפסת ניתן להזמין בכל גודל והיא יכולה לשמש כתחליף לשילוט יקר. ניתן למקום שמשונית בחלון ראווה או לפרוס אותה במהלך תצוגה או תערוכה. לעומת ייצור שלט מורכב, פעולה שיכולה לארוך זמן רב, הדפסה על גבי השמשונית יכולה להתבצע כמעט מעכשיו לעכשיו.

פנו למקצוענים בהדפסה על עטיפות ואריזות

לצורך מיתוג העסק, ככלי לקידום מכירות ופתרון מעולה לשיווק, כדאי לפנות לחברה מתמחה, המציעה אפשרויות של עיצוב והדפסה על גבי מגוון רחב של חומרים, עטיפות או אריזות, במחירים נוחים וגם בכמויות גדולות. חברה מתמחה הינה כזאת שיש לה ניסיון רב בעבודה עם מגוון לקוחות ואספקה של מגוון פתרונות בעיצוב ולפרסום.

זוהי הדרך היעילה לפרסם בקלות הכל מכל – באופן יומיומי, אמין וזמין. האריזות והשקיות מקדמות כיום אלפי ועשרות אלפי עסקים. חברה וותיקה ומנוסה שמציעה כבר כיום שירות זה לאלפי לקוחות תוכל להציע לא רק ייצור של פתרונות מודפסים אלא שירות עיצוב גרפי שמשדרג את איכות הפרסום ומעלה את רמת המודעות למותגים ולמוצרים הנמכרים.