הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל כשמעניקים לעובדים מתנות

מתנות לעובדים בחג הפכו בשנים האחרונות למנהג הכרחי ונפוץ בכל בית עסק, שכן הן תורמות גם לאווירה ולתחושת המורל בחברה, וגם לחיזוק הקשר בין העובד למעסיק. ישנם סוגים שונים של מתנות שניתן להעניק לעובדים לקראת החגים, אבל דווקא תשומת לב לפרטים הקטנים שבמתנה, יכולים לעשות את כל ההבדל עבור העובדים השונים שמקבלים את המתנה. וההבדל הזה, יכול לבסופו של יום לבוא לידי ביטוי בתחושת הנאמנות שלהם לחברה במורל הכללי של העובדים – שני נתונים שללא ספק, משפיעים גם על התפוקה בעבודה.

אז אתם עדיין מתלבטים לגבי מתנות לעובדים בזמן הקרוב, הנה כמה דברים שייעזרו לכם להפוך את המתנה שלכם – למתנה המושלמת.

חפשו מתנה מקורית ושימושית

בין המתנות הנפוצות ביותר שנהוג להעניק לעובדים, ניתן למצוא בעיקר עציצים וגיפטכארד. שתי מתנות ששונות זו מזו מאוד, אבל בעוד אחת נחמדה אך לא שימושית במיוחד, השניה אולי שימושית – אבל לא לא ממש אישית.
זו בדיוק הסיבה שאולי רצוי לחפש מתנה שתוכל לשלב את הטוב משני העולמות – שימושית ואישית, ביחד.

מתנה עם הקדשה שמית

נכון, בחברות גדולות זה לפעמים בלתי אפשרי להעניק מתנות לעובדים עם הקדשה מיוחדת, אבל לפעמים כל מה שצריך זה להוסיף את שם העובד על מנת להעניק תחושת אישית וקרובה יותר. אחת מהסיבות המרכזיות שבגללן עובד או עובדת עלולים להתאכזב מהמתנה לחג, היא פשוט מהתחושה שאין בה במתנה שום מאמץ להעניק יחס אישי יותר לעובד. התחושות האלו יכולות לפתח את אצל העובד תחושה של שהחברה בה הוא מועסק איננה משקיעה בו מאמץ או מחשבה נוספת, ועבורה – הוא שקוף ממש כשאר העובדים. לכן, חשוב לשים דגש על הענקת מתנה עם הקדשה שמית שאולי תוכל להעניק לעובד תחושה אישית יותר אפילו אם המתנה שהוא קיבל  זהה לזו של כל שאר העובדים בחברה.

אריזת מתנה בצורה ייחודית

הנה עוד דרך להעניק לעובד או לעובדת שלכם תחושה של יחס אישי אפילו מבלי להתאמץ יותר מידי – אריזת המתנה. הרי בסופו של יום, יש לכם, המעסיקים, שתי דרכים לארוז את המתנות לעובדים שלכם. הדרך הראשונה, היא לשים את המעטפה בשקית או במעטפה ולא להעניק לזה מחשבה נוספת, והדרך השנייה, היא להשקיע מחשבה באריזת מתנה ייחודית ולא פחות חשוב – ממותגת.

הדפסה ממותגת על אריזות המתנה שתעניקו לעובדים שלכם גם תשדר לעובדים תחושה אמיתית של השקעה ומחשבה במתנה אותה הם עומדים לקבל, וגם יכולה להגביר עוד יותר את תחושת הנאמנות והשייכות שהם מרגישים כלפי החברה, ברגע שהם מקבלים את האריזה שממותגת עם שם בית העסק. בסופו של יום האריזה הזו, גם תלך איתם כשהם ייצאו מהמשרד ויחזרו הביתה, מה שאומר שאתם כמעסיקים, מקבלים גם הזדמנות לשווק את העסק שלכם – דרך העובדים.

חג שמח!