הדפסה על מוצרים

הדפסה על מוצרים

אנשים רבים מחפשים רעיון מקורי למתנה ייחודית עבור אהוביהם ויקיריהם. בעידן שבו המבחר הוא כה גדול, ישנן אופציות נוספות להכנת מתנות מקוריות. כך למשל, ניתן להעניק במתנה מוצר עליו מודפס עיצוב ייחודי שלכם. אפשרויות ההדפסה על מוצרים הן רבות ומגוונות - ניתן להדפיס על חולצות, מזון וחפצים דקורטיביים אשר יהפכו את המתנה שלכם למקורית ביותר. הדפסה על חולצות אף היא רעיון יצירתי שיכול להיות משעשע ומרגש. זאת ועוד, הדפסה על מוצרים שונים יכולה להיות שימושית לבית ואף למשרד. במאמר זה, נפרט אודות מספר אפשרויות להדפסה על מוצרים שונים.

  1. הדפסה על חולצות - מתנה זו יכולה להיות מושלמת למסיבות סיום, חתונות, ימי הולדת  ומסיבת רווקות ורווקים. בהדפסה על חולצות באפשרותכם לבחור תדפיס נבחר מתוך מאגר של יצירות קודמות ו/או מתוך האוסף הפרטי שלכם. ההדפס יכול להיות ציור, צילום או תמונה שצילמתם בעצמכם ובסופו של דבר הוא מונצח על גבי החולצה שבחרתם. חשוב לציין כי איכות ההדפסה היא מהמתקדמות בעולם – היא אינה דוהה ועמידה לאורך שנים. בנוסף, ניתן לבצע את ההדפסה על סוגי בד שונים כמו כותנה ואף פוליאסטר.
     
  2. הדפסה על חפצים מעבר להדפסה על חולצות בהחלט ניתן להפתיע עם הדפסה מקורית על מוצרים שונים כמו: כוסות, מגבות ושעונים, למגוון מטרות, בין אם מדובר במתנת יום הולדת, פרסום לעסק או סתם מוצר נוי לבית. כשמדובר בהדפסה על חפצים, ישנם מספר דגשים שחשוב לשים לב אליהם כך שמצד אחד המתנה תהיה שימושית אך מצד שני העיצוב יהיה מספיק ייחודי ומקורי. הדגש הראשון והחשוב ביותר הוא הקפדה על התאמת מראה החפץ למקום שבו הוא יוצב. כלל נוסף הוא הקפדה על שימוש בתמונות המחמיאות למופיעים בהן וזאת על מנת למנוע כעסים ואכזבות מיותרים.
     
  3. דפוס לתעשיית המזון התפתחותה של תעשיית המזון אינה יודעת סוף ולכן מוצרים רבים נדרשים לאריזות מגוונות ומורכבות בהתאם לאחסון המוצר ולצרכי מיתוג ושיווק. הדפסה על גבי מוצרי מזון מצריכה הקפדה על חומרי גלם מיוחדים הכוללים דבקים מיוחדים השומרים על איכותם בתנאי אחסון שונים מעבר להיותם לא רעילים.
     
  4. הדפסה על קנבס - מלבד הדפסה על חולצות, ניתן להדפיס על גבי קנבס. הדפסה זאת מאפשרת לעצב את רחבי הבית והמשרד עם טפטים ייחודיים ותמונות ייחודיות על קנבס בהזמנה אישית. בנוסף, הדפסה על קנבס יכולה להיות המתנה המושלמת עבורכם ועבור קרוביכם. ניתן לבחור תמונה מתוך מאגר ענק של תמונות או להעלות באופן אישי תמונה מהמחשב. הדפסה על קנבס מבוצעת בטכנולוגיה מתקדמת ובצבעים איכותיים השומרים על עמידות לאורך זמן.

לסיכום, הדפסה על חולצות, חפצים, מזון וקנבס הם רק חלק מהרעיונות המקוריים למתנות עליהן ניתן להדפיס בהתאמה אישית. הדפסה על מוצרים מתאימה לסוגים שונים של מתנות ולשימושים שונים ויכולה ליצור מגוון עצום של אפשרויות.