אריזות ממותגות ככלי שיווקי יעיל למיתוג העסק

כל עסק זקוק לחשיפה רחבה ולמיתוג יעיל ואפקטיבי, אחת השיטות היעילות לשיווק וקידום העסק היא באמצעות אריזה ממותגת. יש להתאים את פתרון האריזה הממותגת למאפייני העסק ומוצריו, יש מגוון פתרונות בתחום, לכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית ומובילה, המציעה פתרון מקיף תחת קורת גג אחת לעיצוב ולייצור האריזות, בהתאמה לצרכי העסק ומאפייניו הייחודיים.

אמצעי שיווק יעיל ומקובל

אנו נחשפים מדי יום לפרסום רב מכל עבר, ברחבות העיר, בתחבורה הציבורית, באמצעי המדיה, בקניונים ועוד. בעולם התחרותי של היום כל עסק זקוק לאמצעי שיווק יעילים ומוכחים המסייעים לו לחזק את המותג, לחשוף אותו לקהל יעד רחב ומגוון, לשמר לקוחות ולרכוש לקוחות חדשים. לכן, אחד מאמצעי השיווק המקובלים הוא שימוש באריזות ממותגות כמו קופסאות קרטון בשלל עיצובים, גדלים וצורות למיתוג העסק, למשל קופסאות למשלוחי מזון, קופסאות ממותגות לתכשיטים, למוצרי חשמל, לקונדיטוריות, למוצרי קוסמטיקה וכיוצא בזה.

חשוב לדעת כי לקוחות העסק מקבלים את המוצר שרכשו בחנות באריזה מעוצבת עם לוגו של העסק ופרטים נוספים, הם יוצאים מהעסק עם האריזה המיוחדת וממשיכים לסידורים שלהם. כך לקוחות פוטנציאליים רבים נחשפים לאריזה הממותגת ויכולים לפנות לבית העסק כדי לרכוש ממנו מוצרים שונים. 

 

סוגי אריזות ממותגות

כדי לבחור אריזה ממותגת לעסק יש לפנות לחברה מובילה המתמחה בתחום, יש מגוון פתרונות ואמצעים, לכן חשוב לקבל ייעוץ על מנת לבחור בפתרון המתאים ביותר לעסק ומוצריו. יש הבדל משמעותי בין אריזות ממותגות לחנויות ורשתות אופנה לבין פתרונות אריזה לחברות הנעלה, תקשורת, תכשיטים, מזון, אלקטרוניקה, בתי מאפה וכדומה.

בין הפתרונות הקיימים לעיצוב אריזות ממותגות ניתן למצוא:

  • קופסאות קרטון מעוצבות בשלל גדלים ואפשרויות מיתוג
  • גלילי נייר משי לאריזה ועטיפה, בעיקר לחברות מזון, מסעדות, בתי קפה וחנויות בגדים
  • פלייסמנטים בשלל עיצובים ובהתאמה למאפייני המותג, פתרון מקובל במסעדות
  • אריזות מתנה קשיחות מקרטון בשלל גדלים ועיצובים, עם הדפסה איכותית על נייר ידידותי לסביבה
  • עטיפות מתנה בעיצוב יוקרתי ובהתאמה מלאה לצרכי העסק ומאפייני המותג
  • גלילי נייר לאריזה בשלל גדלים ובעיצוב מקורי בהתאם לצרכי העסק

אריזה ממותגת לשיווק העסק

בעסקים רבים נהוג לארוז את המוצר באריזה מקרטון או מנייר, לעתים אורזים את הפריט בנייר אריזה. האריזה יכולה לשרת את העסק ככלי פרסומי יעיל, באמצעות עיצוב נכון והדפסה איכותית על האריזה, הופכים אותה למוצר פרסומי לכל דבר, בעלות משתלמת ובהתאמה מלאה לצרכי השיווק של העסק.

לחברה המתמחה בפתרונות אריזה למיתוג עסקים יש מכונות אריזה משוכללות על מנת להציע ללקוחות פתרונות מתקדמים וחדשניים, וכדי לסייע ללקוחות לנצל את שטח האריזה באופן מיטבי לצרכי חיזוק המותג וקידום מכירות.

כאשר בוחרים אריזה ממותגת לעסק כדאי להכיר את חוק האריזות, מאחר וכיום העסקים במדינה חייבים למחזר את האריזות שלהם אחרת הם חשופים לקנסות ולדיונים משפטיים. יש מגוון אריזות ממותגות שניתן למחזר בקלות, כך העסק מפגין גם אחריות סביבתית וזוכה ליתרון מול המתחרים.