ארבעה מוצרים שכל בעל עסק חייב לרכוש!

בתור בעלי עסק, יש לכם לא מעט על הראש. ציוד ומלאי, הוצאות, הנהלת חשבונות, ובערך עוד שישים דברים אחרים. בסופו של דבר, הכל מתרכז לדבר אחד: יעילות. ככל שתייעלו יותר את הצדדים הבירוקרטיים של ניהול העסק, כך תוכלו להפנות את מירב תשומת הלב ללקוחות שלכם. לא יודעים מאיפה להתחיל? המאמר הזה נכתב בדיוק עבורכם.

ציוד משרדי בסיסי

נתחיל מהבסיס, הלא הוא ציוד משרדי. רוצים לנהל עסק ללא עטים או דפים? שיהיה לכם בהצלחה, אבל אנחנו מוכנים להתחייב לכך שזה לא יחזיק יותר מכמה שעות. כל עסק פעיל, ולא משנה באיזה תחום, נתקל בצורך בכלי כתיבה, דיו למדפסת, ניירת, מעטפות ועוד ועוד ועוד. הדרך הקלה להתארגן על כל הדברים האלה בלי לאבד את הראש היא כמובן הזמנת ציוד משרדי. זה קל בהרבה מרכישה פיזית, ומאפשר לכם מעקב צמוד על הזמנות חוזרות, מלאי וחוסרים. אם אתם רוצים לשפר את החווייה עוד יותר, קנייה מרוכזת היא פתרון נוח ופשוט שיחסוך מכם כאבי ראש מיותרים והזמנות מספקים שונים.

ציוד אלקטרוניקה

עוד בגזרת הציוד: אלקטרוניקה. מחשבים, מדפסות, אפילו טלפונים, כל אלה הכרחיים אם אתם רוצים לתקשר עם העולם החיצון. בין אם מדובר במשרד עורכי דין ובין אם מדובר בעצמאי עם עסק נייד, ללא מחשב לא תצליחו לנהל את הלקוחות, החשבונות, ההוצאות וההכנסות שלכם. היום גם ניתן לבצע אונליין את מרבית (אם לא כל) ההתשלומים לרשויות, אבל לא תוכלו לעשות את זה בלי מחשב או טלפון חכם. חשוב שתדעו מה הצרכים שלכם, ותרכשו את המוצרים רק אחרי חקר שוק והשוואת מוצרים.

מוצרי דפוס

אז אמנם אמרנו אלקטרוניקה, אבל אי אפשר לדבר על מוצרי חובה לעסק בלי להזכיר מוצרי דפוס. כרטיסי ביקור וגלויות או פליירים שיווקיים הם המינימום שאתם חייבים שיהיו לכם. זה לא המקום להתפשר – ביחרו בבית דפוס עם מוניטין טוב, וקחו בחשבון שלרוב מוצעת הנחת כמות להזמנות גדולות. דברים שחשוב לשים לב אליהם: איכות ומבחר הנייר, אפשרויות לגדלים שונים, ואם אפשר, להיעזר בשירותי מעצב מקצועי.

מוצרי מיתוג לפרסום

ובין כל הדברים האלה, אסור לכם לשכוח מפרסום. הביטוי "אם אתה לא שם – אתה לא קיים" לא רק מתחרז, הוא גם נכון ומדוייק. בלי נוכחות תמידית בתודעה של הלקוחות שלכם, פשוט אין לכם עסק. בעלי עסקים משקיעים משאבים עצומים, הן בזמן והן בכסף, בפרסום העסק במדיות השונות במאמץ לגייס לקוחות חדשים, והמאמצים האלה משתלמים. אבל הרבה שוכחים פרט חשוב מאוד והוא שימור לקוחות קיימים.

אז איך פונים לשני הקהלים באופן היעיל ביותר? התשובה קצת מפתיעה: מוצרים ממותגים. שקית הנושאת את הלוגו של בית העסק הופכת את הלקוחות שלכם לאמצעי פרסום נייד. ככל שתשקיעו יותר בשקית ממותגת, כך יגדל הסיכוי שהלקוח ישתמש בה ביום-יום, והנה! הרווחתם מודעה מהלכת, ותשארו חקוקים בתודעה של הלקוח.