שקיות רב פעמיות לחנויות

לא אחת נתקלות עינינו בשקיות רב פעמיות לחנויות. אנו רואים אותן ברשתות הגדולות, בחנויות הוינטג' הקטנות ולמעשה כמעט בכל חנות שהיא. בעבר, רוב החנויות נעזרו בשקיות החד פעמיות שלאחר שימוש קצר היו נזרקות לפח. שקיות הניילון החד פעמיות היו נוחות מאוד מחד גיסא, אך מאידך גיסא התברר שהשלכת השקיות גרמה לנזק בלתי הפיך לסביבה ולזיהום שקשה להעריך את תוצאותיו. השלב הבא בהתפתחות השקיות היה בשינוי חומרי הייצור. הניסיון היה ליצור שקיות ירוקות הניתנות לשימוש רב פעמי, מתוך מטרה לשמור על איכות הסביבה. כך נוצרו שקיות הבד ולאחר מכן שקיות הנייר הידועות בתרומתן הרבה לסביבה. שקיות רב פעמיות לחנויות מיועדות לשימוש חוזר ולרוב עשויה מחומרים מתכלים, דוגמת נייר או אל- בד.

שקיות רב פעמיות ככלי שיווקי

עסקים רבים נעזרים בשקיות רב פעמיות בתור כלי שיווקי הממתג את העסק ומעניק ללקוחות חווית רכישה ייחודית. שקיות רב פעמיות לחנויות, עם עיצוב הלוגו עליהן משדרות ללקוחות רושם של עסק רציני ומכובד, המשקיע במוצרים שלו. כל עסק נדרש מדי פעם לחדש ולגוון את מרכולתו ולא לקפוא על השמרים. בעידן של היום הכול מהיר ודינאמי, וחברה שלא ממצבת את עצמה כאיכותית, מהר מאוד תמצא את עצמה למטה. אחד הכלים השיווקיים האיכותיים ביותר הן שקיות רב פעמיות לחנויות. אריזות יוקרתיות שכל לקוח מקבל בזמן הקניה, ממצבות את העסק כאיכותי ומקצועי ביותר. טכנולוגית ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת להדפיס על גבי כל שקית, כל תמונה או טקסט שנבחר, גם אם מדובר בכמויות קטנות יחסית. כך ניתן לייצר שקית רב פעמית לכל חנות, בעלות נמוכה ומשתלמת.

שקיות רב פעמיותשקיות אל בד שקית רב פעמית

צעד אחד קדימה - להצלחה!

פניה ליורם אורן אריזות בע"מ לייצור שקיות נייר או שקיות אלבד לחנויות יכולה להזניק כל עסק, כמה שלבים קדימה. מעבר לייצור השקית לפי התקנים המחמירים ביותר לשמירה על הסביבה, אנו משתדלים ועושים ככל האפשר כדי לעצב את השקית לפי דרישותיכם. אנו נעזרים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומספקים מענה לכל צורך גרפי ועיצובי שאתם מבקשים. כל השקיות שלנו, הן שקיות הבד והן שקיות הנייר, הן רב פעמיות וידידותיות לסביבה ומספקות נוחות שימוש גבוהה במיוחד.

לכן, אם ברצונכם לנצל שטחי פרסום רבים ככל האפשר, אנו ממליצים לכם לעשות זאת באמצעות שקיות רב פעמיות לחנויות. לכל אחת מהשקיות שלנו צבעוניות, יופי ואמירה משלה.

לפרטים והזמנות חייגו למספר: 03-6190930