שקיות נייר לעומת שקיות ניילון

שקיות משמשות אותנו ביום - יום למגוון צרכים, ואין עוררין על כך שהפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. רשתות המזון והפארמים מוצפות בשקיות מסוגים שונים, הן מנייר והן מניילון. מבין כלל סוגי השקיות, השקיות המצויות יותר הן אלו העשויות מניילון. שקיות הניילון נמצאות בכל פינה - הן מרחפות ברחובות, ליד עצים וכן בבתים של כל אחד ואחד מאיתנו. שימושים אומנותיים ועיצוביים בשקיות אלו אינם רבים ובדרך כלל לא ניתן להיעזר בהם לצורך מיתוג חנות או רשת. שקיות הנייר נפוצות פחות, וניתן למצוא אותן לרוב ברשתות שמכבדות את עצמן או במסעדות יוקרתיות.

שימוש רב פעמי

במה שונה שקית נייר משקית ניילון? בראש ובראשונה שקית נייר היא שימושית ובעלת אורך חיים גבוה יותר משקית ניילון. בניגוד לשקית הניילון הסטנדרטית המשמשת אותנו להעברת פריטים ממקום למקום לרוב באופן חד פעמי, שקית הנייר משמשת את רובנו יותר מפעם אחת. יש כאלו שאף שומרים את שקיות הנייר האיכותיות במקום מיוחד, כדי שבעתיד יוכלו לשלוף שקית בשעת הצורך. היות והשקית משמשת אותנו מספר רב של פעמים, עיצוב מושך ומעניין בצורת ההדפסה של הלוגו ופרטי העסק יכול להביא לחיזוק המותג ולקידום המכירות בעת ובעונה אחת.

יעילות בקידום המכירות

כפי שאמרנו, ניתן להדפיס הן על שקית מנייר והן מניילון. כמובן שהדפסה על שקיות נייר תהיה יקרה יותר מהדפסה על ניילון, היות וחומר הגלם הוא יקר יותר. אולם, אין ספק שאם נבדוק איזו מן השקיות תשפיע יותר על הצרכן נגלה כי יש יתרון מובהק לשקית הנייר. באמצעות הדפסה על שקיות מנייר כל עסק או חברה יכולים להגיע לקהל יעד פוטנציאלי ולהגדיל את אחוזי המכירות. מדובר בשיטת פרסום שכיחה שקיימת בעולם כבר עשרות שנים ומסייעים לאלפי עסקים למנף את העסק ולמשוך לקוחות חדשים. אם הזכרנו את עלות ההדפסה, נאמר שלמרות שהעלות יקרה ללא ספק, פרט זה הינו זניח לעומת האפקטיביות הנוצרת בעקבות ההדפסה הממותגת על גבי השקית.

הדפסה על כל סוגי השקיות!

אורן יורם אריזות בע"מ מתמחים בייצור מגוון סוגי שקיות: נייר, ניילון ובד באיכות גבוהה תחת מטריה רחבה של מוצרים. כל השקיות שלנו מיוצרות בהתאמה לדרישות הלקוח, כשחלק מהשקיות משרתות את ערכי המותג ומשמשות חלק משיטת השיווק של העסק. תוכלו למצוא אצלנו את כל סוגי השקיות, באיכות גבוהה תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה ומושקעת.

צרו קשר עוד היום, ונשמח להציע לכם ממגוון מוצרינו. 03-6190930