שקיות נייר למתנות

כשאנו מעניקים מתנה למכר או לחבר טוב, האריזה החיצונית חשובה לא פחות מהמתנה עצמה. אם נזכר בעצמנו לרגע כשאנו מקבלים מתנה לרגל אירוע, יום הולדת או כל חגיגה אחרת, הנייר, הסרט היפה או הקופסה הם אלה שנחקקים בזכרוננו והופכים את קבלת המתנה למאורע מרגש ונעים. שקית הנייר למתנה שנעניק עשויה להיות צבעונית או בעלת צבע אחיד, מעוטרת בסרטים, בשילוב נייר צלופן או נייר חום ועוד ועוד, מה שחשוב יותר מהמתנה זו ההשקעה בעצם השקית. באורן יורם אריזות מתאימים את שקית הנייר לפי הצורך של לקוחותינו - יש שקיות נייר שמתאימות למתנות לרגל חגים, למוצרי צריכה, לעובדים, ללקוחות, למוצרי מזון וכן הלאה. לכל מתנה אנו מתאימים את האריזה הייחודית, שתעניק למקבל המתנה את התחושה שחשבתם רק עליו.

שקיות נייר ממותגות

שקית נייר יפה או אריזה פשוטה?

אמרה המוכרת לכולנו "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו", נכונה להרבה מאוד תחומים בחיינו, אך פחות משתלבת עם תחום המתנות. מתנה שארוזה בצורה מהודרת ונחשבת, בהכרח תעיד על תוכן שווה ונחשב. אפילו אם אתם מגישים לאהובכם, לעובדים שלכם או לאנשי הצוות מתנה קטנה ובעלת ערך לא גבוה- האריזה היפה יכולה לשדרג אותה בצורה מפתיעה! לעומת זאת, מתנה שנארזה בצורה סתמית, עשויה להעיד גם על חוסר השקעה או מחשבה על מקבל המתנה. בשורה התחתונה- באריזת מתנות, הצורה החיצונית של המתנה נחשבת מאוד, ובזכותה נוצר רושם מהודר ויוקרתי גם למתנה עצמה.

למה אנחנו מספרים לכם את כל זה?

כדי שתדעו שאצלנו באורן יורם אריזות, משקיעים מאוד באריזות החיצוניות, והן ממש עולם שלם של עיצובים ודוגמאות: ניירות מתנה דקים או קשיחים, שקיות נייר עם עיצובי הולוגרמה מפתיעים, ניירות עטיפה מבריקים וחלקים במגוון צבעים ועוד ועוד... כל השקיות מסתירות את הנמצא בתוכן, ויוצרות אלמנט הפתעה אדיר בפתיחת המתנה.

שקיות נייר מודפסות כמקדם מכירות

שקיות נייר למתנות עשויות לשמש אותנו לא רק לצרכים אישיים, אלא אף לצרכים קידומיים ומכירתיים של העסק שלנו. אחת הדרכים היצירתיות והמקוריות ביותר לקידום מוצרים מוחשיים, אליה פונים רבים מבעלי העסקים של ימינו, הינה קידום העסק באמצעות אריזת מוצרים מבדלת. במקרה של שימוש בשקיות נייר למתנות, ניתן ליצור כר פורה לשיווק המוצרים או השירותים השונים של החברה. עם זאת, יש לשים לב למגבלות הפורמט ומאפייניו. אריזת מתנה מנייר אינה המקום להרחיב במילים אודות מוצרים ושירותים שונים. המסר המוחדר בשורות האריזה אמור להיות קולע, חד וברור. ניתן לשלב בין לוגו, משפט מוחץ או גרפיקה ולהדגיש את מטרות העסק. כמו כן, מומלץ להמנע מעודף צבעים ולשדר פשטות ונקיות , על מנת להשיג את היעד השיווקי המבוקש.

אנו באורן יורם אריזות מייצרים ומשווקים מגוון שקיות נייר מודפסות בהתאמה אישית לדרישות הלקוח, עד ששה צבעים! על מנת להגיע לאיכות הגבוהה של מוצרינו, אנו נעזרים בסוגי נייר איכותיים, עמידים וחזקים לאורך זמן.

נשמח ללוות אתכם לאורך כל התהליך, ולסייע ביצירת שקיות מתנה בלתי נשכחות.