שקיות נייר כאמצעי אקולוגי

זוכרים איך פעם היינו רגילים לראות שקיות פלסטיק מתעופפות לכל עבר? זמנים אלו כמעט ועברו מן העולם, כיוון שבמהלך השנים נערמו טונות של שקיות פלסטיק והזיקו באופן משמעותי לסביבה. ארגונים ירוקים שגילו אכפתיות כלפי העניין, החלו להסב את היצרנים לכך שישנה בעיה ויש להפסיק להשתמש בשקיות פלסטיק. ואז, במקום שקיות הפלסטיק המוכרות, הופיעו שקיות נייר מכל הסוגים, המינים והגדלים בעיצובים שונים.

מה הבעיה בשקית ניילון?

ניילון הוא חומר איכותי מאוד, עד כדי כך שהוא כמעט ולא מתכלה. הצטברות פסולת ניילון בעולם גורמת לזיהום פני השטח- היא מצטברת במרחב ומגיע לים ומסיבה נזק לבעלי החיים. התוצאה לא רק פוגעת בבע"ח, אלא גם באדם, שכן נזק אקולוגי מסוג זה גורם גם להעדר מזון עבורו. ויותר מכך. ייצור הפלסטיק עצמו הוא גורם מזהם מאוד, המזהם את האוויר ואת מקורות המים. האלטרנטיבה לשקיות הניילון הן שקיות הנייר. שקיות הנייר עשויות מעץ שהוא חומר טבעי המתכלה בקלות ואינו מזיק לסביבה.

שקיות נייר ממותגות מקרטון, לשמירה על איכות הסביבה

שימוש בשקיות נייר לשמירה על הסביבה

כשאנו מעדיפים שקית נייר על פני שקית ניילון אנו לא רק מקבלים שקית איכותית לשימוש רב פעמי, אלא גם שומרים על הסביבה. חשבו על כך- כדי לייצר את שקית הנייר אין צורך לייצר פלסטיק ואין צורך לכרות יערות על פני כדור הארץ. שקיות הנייר עשויות מחומר ממוחזר השומר על סביבתנו ומקטין את הנזק האקולוגי. בנוסף, כשאתם מעדיפים דווקא שקיות נייר אתם נתפסים בעיני הלקוחות שלכם כירוקים, ובעלי מודעות לאיכות הסביבה. כך תוכלו לנצל את שקיות הנייר לפרסום ומשטח יח"צנות זמין ובד בבד להחדיר את המסר שאתם חברה שדוגלת בשמירה על איכות הסביבה.

עיצוב מזמין, בכל גודל- רק אצלנו!

שקיות הנייר הן קלות לעיצוב ולשימוש, והיתרון המובהק שלהן הוא שהן מגיעות במגוון גדלים כך שניתן להשתמש בהן לכל צורך. אם אתם זקוקים לשקיות נייר קטנטנות לאחסון מתנות זעירות או לשקיות גדולות המיועדות לבגדים או נעליים, תמצאו את שתי האפשרויות במגוון עיצובים מקוריים. עובדה זו הופכת את שקיות הנייר לשימושיות מאוד, וכמובן רב פעמיות.

אם ברצונכם לרכוש שקיות נייר איכותיות, מעוצבות ומזמינות- בכל גודל וסגנון, אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמבחר באתר האינטרנט שלנו. אורן יורם אריזות מתחייבים לאיכות מוצרים גבוהה וכמובן לשמירה על איכות הסביבה.

מעוניינים בפרטים נוספים? פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם. 03-6190930