שקיות נייר - שימושים בעסקים שונים

הקמת עסק אינו עניין פשוט. על מנת שלקוחות רבים יתוודעו למה שיש לעסק להציע, וכדי לאפשר לו להצליח ולשגשג יש להשקיע במיתוג נכון. המושג מיתוג נשמע מסובך למדי, אולם הפירוש המילולי שלו הוא פשוט: הקשר במוחו של הלקוח בין שם המוצר או העסק, לשירות או לתועלת שהוא נותן. למשל,

שקיות נייר ממותגות עם ידית עגולה

 

 אם ניקח לדוגמא את המותג "בנק לאומי", נוכל לשים לב שכדי למתג אותו נעזרו בצבעים מסוימים (כחול ולבן), בלוגו ובסלוגן מסוים.  כפי שאמרנו, המיתוג הייחודי מקשר בין שם העסק לשירות שהוא מעניק, כך שלקוחות שיתקלו במוצר ידעו מיד שמדובר באותו העסק. המיתוג יכול להופיע באתר האינטרנט של הבנק, בפרסומות שרצות ברשת או על גבי שקיות נייר ממותגות, כאשר הלוגו והצבעים הייחודיים של העסק מוטבעים על השקית.

כ"כ פשוט להעלות את ערך המותג

כבר הזכרנו את חשיבותן של שקיות הנייר בתהליך המיתוג, ונרחיב כיצד זה עובד. כאמור, בעלי העסקים רוכשים את האריזות המעוצבות כדי לחזק את המיתוג של בית העסק. שקיות נייר ממותגות מתאימות כמעט לכל עסק שקיים: החל ממאפיות וקונדיטוריות קטנות, דרך חנויות בגדים וכלה ברשתות שיווק ענקיות. כשאתם רוכשים שקיות נייר או מוצרי אריזה ממותגים אתם תורמים באופן ישיר לתהליך המיתוג, ומעמיקים את חשיפת הקונים למוצרים שלכם: השקיות מפרסמות את העסק ברחבי הארץ, והקונים שמושפעים זה מזה מבחינים בשקיות הממותגות ושומרים בתודעה את המותג. למעשה, ככל שיותר לקוחות יבחינו באותן השקיות הממותגות, כך יש סיכוי גדול יותר שאף הם ירכשו בחנות אותו המותג. כמו כן, מחקרים שנעשו בתחום גילו כי מוצרים עם אריזות יוקרתיות יותר, נתפסים בעיני הלקוחות כיקרים יותר, ומאפשרים לבעלי העסק למכור את מוצריהם במחירים גבוהים יותר.

 

שקיות חד פעמיות או רב פעמיות?

בעלי עסק רבים מזמינים עבור בית העסק שקיות נייר בעיצובים שונים. ניתן להזמין שקיות נייר קרטון, חזקות ועבות עבור מוצרים כבדים לסחיבה ונשיאה, או שקיות נייר דקות עבור מוצרי מאכל כגון: מאפים, כריכים ולחמים. בניגוד לשקיות הנייר הפשוטות לאחסון מוצרי מאכל, את השקיות העמידות והחזקות יותר רוב רובם של הלקוחות שומרים בביתם, על מנת לעשות בהם שימוש חוזר. לכן, במידה וברשותכם תקציב מוגבל, מומלץ להשקיע בשקיות עמידות בכמויות קטנות, ולבדוק האם הן מחזירות את ההשקעה.

באורן יורם אריזות, מעצבים מעל 50 שנה שקיות נייר ממותגות, בסטנדרטים הגבוהים בעולם. כל מוצרי האריזה שלנו מתאימים למגוון רחב של שימושים, ובראש ובראשונה למיתוג העסק.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהקטלוג המופיע באתר, וממגוון פתרונות אריזה באיכות ובגימור גבוהים.