שקיות אל בד כפתרון אריזה מיתוגי

נכנסתם לחנות הבגדים האהובה עליכם, וזמן קצר לאחר מכן יצאתם מחויכים עם מכנסיים חדשות ארוזות בתוך שקית אלבד נוצצת ויוקרתית. בין אם שמתם לב לכך ובין אם לאו, חווית הקניה שלכם השתפרה לעין ערוך הודות לפרט הקטן הזה, שקיות האלבד הממותגות של אותה חנות. כולנו מכירים אותן מהחנויות בקניון - הן יפות, פונקציונליות, מתאימות לשימוש יומיומי, במילים אחרות: הפתרון המושלם עבור הקונים והמוכרים כאחד. שקיות האלבד הממותגות תמיד מצליחות להפתיע, לא נוכל להשוות בין שקיות אלבד של כמה חברות כיוון שכל אחת שונה ומיוחדת בפני עצמה. השינוי במעבר לשקיות האלבד הממותגות, החל להתרחש באמצעי התקשורת, שעודדו את השימוש בשקיות כתורמות לאיכות הסביבה, ועד מהרה  התבסס גם ברשתות הגדולות. כל רשתות הענק, בין אם מדובר ברשתות מזון, אופנה, תכשיטים וכדומה, כולם ללא יוצא מן הכלל, מחליפות את שקיות הניילון או הפלסטיק בשקיות בד או אלבד ממותגות וייחודיות משל עצמן .

שקיות אל בד עם למינציה

שקית שהיא תיק לכל דבר

אחרי שיצאתם עמוסי שלל מחנות הבגדים, הרווחתם שקית נוספת שתשמש אתכם לאורך שנים. למעשה, אחר רכישת הפריטים מאותה החנות, תהיו מצוידים בתיק נחמד בו תוכלו להשתמש כאוות נפשכם. תיק האלבד הממותג יוכל ללוות אתכם לכל מקום- לקניות בסופר הקרוב, בתור תיק טיול לילדכם ואפילו ביציאות היומיומיות לעבודה. חשוב לזכור שהיתרון המרכזי בתיקי האלבד הוא העמידות שלהם. תיקי האלבד הממותגים עמידים בפני כל פגעי הטבע- רטיבות לא תשפיע על התיק וכל לכלוך יתנקה בקלות בעזרת מטלית לחה. בנוסף, אל תחששו מהעמסת פריטים בתוך תיק האלבד - ברוב המקרים הוא יכול לשאת משקל רב.

מסר בדלת האחורית

מלבד השימושים הרבים שניתן לעשות בתיקי האלבד הממותגים, בל נשכח את המטרה העיקרית שלהם- בניית מותג עבור העסק. מיתוג עסקי הוא צורך חיוני לכל חברה בימינו, ומנהלי פרסום ושיווק תרים אחר דרכי הפרסום המוצלחות ביותר, שיביאו לחברה את מירב הלקוחות. חלק מרכזי מתהליך בניית המותג הוא הדפסה על מוצרים או מתנות. על תיקי האלבד הממותגים ניתן לפרסם את המסר הייחודי של החברה, את כתובת אתר האינטרנט או כל אלמנט אחר שעשוי לקדם את הקמפיין הפרסומי. רבים מהלקוחות רוכשים את התיקים לקראת האירוע המתקרב, וניתן לחלק אותם לעובדים בתור מתנה או שי (ולפרסם בגדול בדלת האחורית).

פרט לפרסום עצמו, החברה מעבירה מסר נוסף באמצעות הפצת שקיות אלבד ממותגות משלה, והוא חשיבות השמירה על איכות הסביבה. תיקי האלבד הממותגים מעבירים את המסר באופן חזק וברור- החברה הינה איכותית, כיוון שקיימת בה מודעות לנושא חשוב זה.

אנו באורן יורם אריזות מתמחים בייצור שקיות אלבד ממותגות, ובהדפסה בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. זקוקים לפתרונות אריזה? שקיות אלבד ממותגות ויוקרתיות שכל לקוח ישמח לקבל? אנו מזמינים אתכם ליצור קשר, ולהזמין שקיות ופתרונות אריזה באיכות מעולה.