שקיות אל בד כאמצעי אקולוגי ומיתוגי

לפני שנתחיל, ברשותכם קצת היסטוריה. מאז ומתמיד, אנשים נעזרו בשקיות בדרך קבע. רוב השקיות שהיו בשימוש רחב היו עשויות פלסטיק או ניילון פשוט וחלקן הקטן, היה עשוי בד עם כיתוב מהודר.

למעשה, אם תזכרו לרגע, השימוש הראשוני של השקיות היה עבור נשיאת פריטים אותם רכשתם מחנויות ורשתות שונות, אולם בהמשך הדרך יעדן וצורתן של השקיות השתנה, זאת בעקבות ההבנה כי השקיות יכולות לסייע למיתוג העסק, ולשמש כפרסומת מהלכת לכל דבר. בהמשך, נכנסו לתמונה שקיות האלבד המעוצבות, שקיות עם למינציה, שקיות עם טקסטורה ייחודית שהציעו לבעל העסק מוצר עדכני ואיכותי, עם עמידות גבוהה יותר. וכך עם הזמן, שקיות הניילון נעלמו ופינו את מקומן לטובת שקיות האלבד, ויותר ויותר בעלי עסקים התחילו להשקיע זמן ומשאבים בעיצוב השקית, והטמעת המיתוג שלהם בקרב הציבור.

 

מה נותנות שקיות האלבד לבעל העסק?

כפי שציינו, המגמה השולטת כיום בחנויות וברשתות הגדולות, הן אריזה ואחסון בשקיות אל בד, עליהן מודפס לוגו העסק. מה הסיבה להצלחה המסחררת של שקיות האלבד?

בראש ובראשונה, שקיות האלבד הן ידידותיות לסביבה. שמירה על איכות הסביבה היא אחד הנושאים האקטואליים כיום, בעולם שהולך ומזדהם בעקבות פסולת שאינה מתכלה. שקיות האלבד הידידותיות לסביבה מעניקות לבית העסק ערך מוסף, כיוון שהשימוש בהן ממתג את בית העסק כירוק, המכיר בחשיבות השמירה על הסביבה ומעוניין לקדם את בריאותו האקולוגית.

סיבה נוספת לפופולאריות של שקיות האלבד טמונה ככל הנראה בשימושיה הרבים. לא אחת משמשות שקיות האלבד כתיקים לכל דבר, המועדפים על קהל קוני החנות. בעלי עסק רבים משקיעים בשקית האלבד ומצמידים אליה כיסים קדמיים או צדדיים, על מנת לעודד את השימוש הרב פעמי. כפי שכבר הבנתם, הלקוח מתהלך מדי יום עם השקית, ומבצע פעילות שיווקית מעולה עבור בעל העסק.

שקיות אל בד לשימוש אקולוגי רב פעמי

שקית אל בד לא זורקים!

האם יצא לכם לזרוק פעם שקיות ניילון משומשות? למרות התדמית הלא כ"כ ידידותית לסביבה שעלולה להדבק לכם, לא תוכלו להימנע מלהודות שיצא לכם לזרוק שקיות ניילון, לא פעם ולא פעמיים. בניגוד לשקיות הניילון, את שקיות האלבד לא זורקים. בשקיות הללו משתמשים בכל פעם, כשמעוניינים לצאת לקניות, לים, לבריכה, להביא אוכל לעבודה, וכך בכל עת ובכל זמן- רואים את העסק וזוכרים את המיתוג.

שקיות האל בד מיוצרות במפעל המודרני של אורן יורם אריזות, תחת בקרת איכות צמודה וקפדנית. תוכלו להיעזר במחלקת הגרפיקה שלנו לעיצוב השקיות בהתאמה אישית לצרכי העסק.

להתרשמות ממגוון השקיות שיצרנו עבור לקוחותינו, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום! 03-6190930