שקיות אל בד- שימושים ויתרונות

הגעתם לחנות, שילמתם וקיבלנו את המוצר בתוך שקית אל בד מהודרת. היו ימים בהם האחסון והאריזה התבצעו בשקיות ניילון פשוטות, ואילו כיום כל חברה שמכבדת את עצמה מחזיקה שקיות אל בד הנושאות מיתוג ולוגו ייחודיים. שקיות אל בד הן הדור החדש של השקיות - הן גדולות ורחבות, חזקות במיוחד ועשויות חומרים ידידותיים לסביבה (מה שמאפשר להשתמש בהן שוב ושוב). כל חברה מסחרית המכבדת את עצמה מפתחת מודעות אקולוגית לתהליכים המתרחשים בסביבה, ופועלת לא רק לקידום רווחים אישיים אלא גם לשמירה על איכות הסביבה. כלומר, בנוסף לתועלת של השימוש האישי של כל לקוח ולקוח, מייצגות שקיות האל בד את המודעות לסביבה של בית העסק.

תיק שימושי לנשיאת חפצים

תיקי האל בד הם ססגוניים להפליא- הם מגיעים בשלל צבעים וגדלים, וניתן לשלב בהם מגוון עצום של הדפסים, לוגואים וטקסטים על פי בחירה אישית של בית העסק. מי שמקבל את תיקי האל בד יכול לשאתם כתיק אישי לכל דבר (כדי לאחסן את החפצים האישיים) או להשתמש ביתרון של תיקי האל בד כעמידים וחזקים במיוחד, ולשאת בתוכם חפצים כבדים/גדולים במיוחד.שקיות אל בד עם למינציה

השימוש העיקרי- קידום מכירות

כאמור, לתיקי האל בד שימושים בשמירה וקידום איכות הסביבה ובסחיבה ואחסון חפצים שונים, אך לא שכחנו את השימוש העיקרי, אליו מכוונים כל בעלי העסקים- קידום המסר השיווקי. על תיקי האל בד ניתן להדפיס את לוגו החברה ואת המסר השיווקי ולחלק אותו כמתנה יפה ואופנתית בכל יריד קידום מכירות/כנס/סדנא וכדומה. שטח הפנים על גבי התיק הינו גדול למדי וניתן להדפיס עליו לא רק את הלוגו אלא גם טקסטים נוספים כמו מסרים שנונים, פרטי התקשרות חשובים וכדומה. תיקי האל בד הממותגים בולטים בכל מקום, ומאפשרים פרסום וחשיפה לקהל רחב לאורך זמן. 

היתרון המרכזי של תיקי האל בד הממותגים הוא בשימוש היומיומי שלהם. החשיפה לקהל בשימוש יומיומי, מזכירה אתכם לטובה בפני לקוחותיכם, ומעלה את המוניטין של העסק.

באורן יורם אריזות מייצרים שקיות אל בד שמבליטות אתכם ביחס למתחרים! תוכלו לבחור בין שקיות אל בד ארוג ואל בד לא ארוג, ולהחליט מה יהיה הגודל ועובי הבד של השקית.  השקיות מגיעות במגוון צבעים וגדלים לפי דרישותיכם, ומהוות פרסומת מהלכת עבור העסק שלכם.