ממתגים מחדש - שקיות אריזות ופליירים ממותגים

לעסק באשר הוא מרכיבים רבים, כולם חשובים ולכולם יש צורך להתייחס בכובד ראש. לעתים אנו שוכחים לייחס חשיבות לנושא זה או אחר והמצב פשוט יכול לגרום לעסק שלנו/שלכם, לא להמריא.
אחד מהנושאים החשובים בעסק חדש או ותיק הוא מיתוג.

 

מה זה מיתוג?

מיתוג הוא תהליך המאפיין את העסק, תהליך אסטרטגי, ערכי, שבו נכלל גם ערוץ השיווקי של העסק, אפיון חזותי כמו לוגו, צבעים, טקסט, צבעים המאפיינים את המוצר ואו את העסק ועוד. עסק חדש חייב לעבור תהליך של מיתוג, לעומת עסק ותיק שכדאי שיעבור מיתוג מחדש, אבל שימו לב לא בתדירות גבוהה כדי שהעסק שלכם יישאר מזוהה והלקוחות שלכם יעקבו אחריכם בכל עת. אם העסק שלגם אינטרנטי, אז גוגל פחות אוהב מחדש ולעתים אף יכול לגרוע ממקומכם בחיפוש האינטרנטי.

לעסקים ממותגים מחדש ניתן לבצע שינוי קל, או הוספה של הדפס לוגו/טקסט או מיתוג על שקית, פלייר ואף אריזות.

אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לשקית שיווקית ממותגת מחדש, היא ה Big Brown Bag של חנות הכלבו בלומינגדיילס שסחפה והשפיע על עולם המיתוג והשיווק בצורה פנומנלית. פשוט לקחו שקית חומה שהייתה ידועה ושימושית בניו יורק והדפיסו עליה בבית דפוס את מילים Big Brown Bag בפונט מסוים ומתאים.

דוגמא נוספת למיתוג אולי מוכרת יותר, היא הדפסה על קופסאות אריזה, שוקולד מקס ברנר למשל.

אלו שתי דוגמאות אמנם קיצוניות שסחפו והשפיעו רבות, אבל הן דוגמאות למיתוג שעובד.

 

 

אפשרויות למיתוגים

פליירים מודפסים הם דרך מצוינת למיתוג מחדש של החברה או העסק שלכם, זהו מיתוג לא יקר. הדפסת הפלייר יכולה לכלול בתוכה אלמנטים רבים כמו טקסט שמאפיין את החברה או את המוצר, לוגו מחודש או ותיק, צבעים מאפיינים ועוד. הדפסת פליירים בזול היא אפשרית לחלוטין כאשר מבצעים השוואת מחירים ויודעים באיזה סוג חומר והדפסה לבחור.

 

שקיות ממותגות, ראינו את ההצלחה הכבירה של ביג בראון באג, גם אתם יכולים אם יש לכם עסק של מכירות, אז בית דפוס יוכל להדפיס את שם המותג על השקית, אם מדובר בשקית נייר/קרטון, ניילון, בד ועוד. שקית מיתוג היא רעיון קידום מכירות מעולה וניתן לשחק אם יצירתיות רבה אם חושבים מחוץ לקופסא. ואגב קופסאות..

אריזות ממותגות, דרך נוספת רלוונטית, עדכנית, אלגנטית ומוכרת, למיתוג מחדש זו אריזות ממותגות. בנוסף לכיתוב, לוגו, ציור וכיוצ״ב. את האריזה עצמה ניתן לאפיין ולעצב בסגנונות שונים, כאמור, פשוט צריך לחשוב מחוץ לקופסא.

 

מיתוג מחדש מחייה את העסק

מיתוג, שיווק, קידום מכירות, כל הפעולות הללו עובדות והן חשובות לעסק באשר הוא, מתחיל או ותיק. מדי זמן מה העסק שלכם יצטרך רענון וחידוש כמו כל דבר, מיתוג מחדש נכון יכול לנער מעליו אבק ומשקל עודף ויגרום לעסק שלכם להראות צעיר ורענן, העסק שלכם יועל לנסוק ולהמריא אל על.