מיתוג מוצרים לאירועים

מיתוג מוצרים לאירועים

האירועים של היום כבר לא נראים היום כלל כמו האירועים בעבר. בעבר היו האירועים פשוטים יותר. הייתה בהם שמחה תמימה ופשוטה כאשר כל מה שהיה צריך זוהי סעודה טובה וטעימה, מוסיקה שמחה והאורחים שמחו ונהנו. היום – אם לא נשקיע בתכניות מיוחדות ובאביזרים ממותגים שונים – השמחה לא תהיה מושלמת.

מיתוג חתונות ואירועים  – כדי שהאווירה תהיה שמחה

כיום אנחנו מוצאים את המוצרים הממותגים החל מהזמנות מיוחדות וכל במוצרים אשר אותם מחלקים לאורחים בחתונה. אלו יהיו בדרך כלל חולצות מיוחדות ומודפסות כאשר הם מצליחים ליצור אווירה מלהיבה ועליזה במיוחד בכל האירוע.

כאשר האורחים מקבלים את החולצות המודפסות והמיוחדות הם בדרך כלל לא יישארו לשבת במקומותיהם. החולצות הללו מצליחות באורח פלא להרים את כולם אל רחבת הריקודים כאשר בכוחן של החולצות הללו ליצור אווירה מדליקה וייחודית.

שקיות ממותגות

מי אינו נהנה לצאת מחנות כאשר בידיו שקית נייר יוקרתית ומכובדת? השקית הממותגת יוצרת תחושה נעימה הגורמת לנו לחוש כי ביצענו קנייה שווה באמת.

כיום אנחנו רואים כי כמעט ואין חנות המכבדת את עצמה שתציע ללקוחותיה שקיות גופיה מרשרשות ורגילות. השקיות למרות היותן בסך הכול – קנקן שנועד לשאת את המוצר שקנינו הן בעלות חשיבות רבה ולקוחות רבים בוחרים בחנות שמציעה את השירותים הנלווים שהם מעבר למוצר עצמו. זה אומר שקית יפה ויוקרתית שכיף לצאת אתה מהחנות.

 

 

למה שווה לעסק להשקיע בשקיות הממותגות?

לא רק הלקוח נהנה מהשקיות הממותגות. השקיות הללו מסייעות גם לבית העסק לקדם את עצמו. איך השקיות מקדמות את העסק? למעשה כאשר העסק משקיע בשקית ממותגת הוא למעשה יוצר לעצמו מעין שלט פרסום שיוצא יחד עם כל לקוח מהחנות. השקית הממותגת מתפרסמת בחוצות העיר מבלי שבעל העסק יצטרך לטרוח לשם כך. כל מי שייחשף לשקית הייחודית ולשם של החנות הממותגת המודפסת עליה ילמד להכיר את החנות. אף אם יהיה זה רק בתת המודע – עדיין יחלחל המידע בעיני כל מי שיעיף עין על השקית ואם המיתוג והמראה של השקית ימצא חן בעיניו הרי שבבוא העת – כאשר הוא יזדקק למוצר הנמכר בחנות זו הוא ימצא את עצמו צועד באופן אוטומטי דווקא אל אותה חנות.

אז נכון שהדפסה על שקיות יוקרתית עולה יותר מאשר שקית רגילה אך ההשקעה שווה ומשתלמת.

מוצרים מודפסים לאירועים כמו גם לבתי עסק תורמים רבות ומועילים הן לאווירה באירוע ואם מדובר בעסק – לתנופה משמעותית ולצמיחה של העסק.