טיפים לאריזה ועטיפה של מתנות ליולדת

בבחירת מתנות ליולדת אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. לפיכך, מומלץ להשקיע באריזה ובשקית לא פחות מאשר במתנה עצמה. בין היתר, חשוב לזכור שנשים אחרי לידה לא תמיד מצליחות להישאר מרוכזות לאורך זמן ושהן צפויות לקבל המון מתנות. אם רוצים שהמתנה המיוחדת תיזכר על ידי היולדת, אין כמו עטיפה מפוארת ושקיות נייר מעוצבות על מנת לייחד אותה.

החדשות הטובות הן שיש כיום סוגים שונים של שקיות נייר ממותגות שבהן ניתן להשתמש כדי להעניק מתנה לנשים אחרי לידה. אם בעבר נאלצנו להסתפק רק בהיצע מוגבל של שקיות דליה או שקיות מודפסות, הרי שכיום מדובר על חלק מרגש בתהליך של עטיפות מתנה לחברות, קרובות ובנות משפחה.
 

שקיות אל בד ממותגות - גם לאנשים פרטיים
 

הטעות הנפוצה היא לחשוב שמוצרי אריזה כמו שקיות מודפסות או עטיפות מתנה מיועדים רק לקהל יעד עסקי. בפועל, אנשים פרטיים הם קהל היעד העיקרי של מתנות ליולדת בהתאמה אישית ולכן הם גם אלו שמנצלים את היתרונות של שקיות אל בד ממותגות. במילים אחרות, שקיות נייר ממותגות שבהן משתמשים כדי לפרגן ליולדת אחרי הלידה הופכות מהר מאוד לחלק מהמתנה. 

הדבר החשוב ביותר שצריך לזכור בכל הנוגע לאריזה ועטיפה של מתנות ליולדת הוא העמידות. לצד הרושם הראשוני שאותו משיגים כאמור בעזרת העטיפה עצמה, כדאי לקחת בחשבון שייתכן ויעבור מעט זמן מהרגע שבו היולדת תקבל את המתנה ועד שהיא תפתח אותה. הסיבה לכך היא שכל יולדת משתחררת בתאריך אחר מבית החולים ושיש עיכובים שקשורים להתפתחות התינוק.

הטיפ בהקשר הזה הוא לעטוף את המתנה כך שמצד אחד היא תאפשר ליולדת לפתוח אותה על מנת להתרשם ממה שיש בתוכה, אך מצד שני גם תקל עליה באריזה מחודשת. כך משדרגים את האריזה הרגילה ומנצלים את היתרונות של שקיות נייר ממותגות במתנות קטנות או גדולות.
 

אריזת מתנות למשלוח 
 

עוד דרך טובה לאחל מזל טוב ליולדת הטרייה היא לשלוח אליה אריזות קרטון ממותגות עם מתנות שוות עד בית החולים. אם למשל היולדת עוד לא השתחררה, כדאי לשקול להשתמש באריזות קרטון חזקות ולהכניס אליהן שקיות נייר ממותגות עם השם שלה או של התינוק. השקעה כזו גם מתאימה עבור שקיות רב פעמיות, היא עוזרת לשמור על איכות הסביבה והיא מבטיחה שהמתנה תגיע שלמה. 

חוץ מזה, באתרי אינטרנט כמו של אורן יורם אריזות למשל אפשר להתרשם מהבדלים בין שקיות רב פעמיות לעומת שקיות אל בד. במקביל, יש דוגמאות טובות לאופן שבו אריזות קרטון ממותגות משמשות להעברת מתנות וליתרונות של כיסוי לחליפה כמתנה לתינוק. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר לפני שמתחילים לעטוף את המתנה וליצור קשר עם נציגי יורם אורן בכל מקרה של דילמה והתלבטות.