חוק השקיות - פתרון רב פעמי עם שקיות אל בד

לאחרונה אושר במליאת הכנסת חוק השקיות, ועיקרו: כל בית עסק עתיד לגבות 10 אגורות עבור שקיות הניילון, שבעבר הוצעו לצרכנים בחינם. החוק אושר במליאה, ועתיד להיכנס לתוקפו בתחילת שנת 2017, במטרה להפחית את זיהום האוויר ולשמור על איכות הסביבה. המטרה העיקרית של גביית כסף עבור שקיות הניילון, היא לעודד את הצרכנים להשריש הרגל של הצטיידות בסלי קניה עשויים קרטון או בד לפני היציאה לקניות. האם שקיות הניילון גורמות נזק לסביבה? אלו שקיות נמצא בצנרת הביוב? והאם יש אופציות אחרות מלבד שקיות הניילון אליהן התרגלנו? כל התשובות בכתבה הנוכחית.

קצת נתונים עובדתיים

לפני שנים יצא המשרד לאיכות הסביבה בקמפיין ציבורי ששם לו למטרה להפחית את השימוש בשקיות הניילון, ולהפסיק לחלקן ברשתות השיווק. העילה להתעסקות הבלתי פוסקת סביב הנושא טמון בסקרים שערך המשרד לאיכות הסביבה בשנים האחרונות. בסקרים נמצא שישראלי ממוצע צורך 275 שקיות ניילון בשנה, ואם נכפיל את הצריכה הממוצעת בסך כל תושבי הארץ נגיע לאומדן של כ- 2.2 מליון שקיות ניילון בשנה (!), כמות מכובדת לכל הדעות. חלקן הגדול של אותן שקיות לא מגיע למחזור, אלא נפלט למרחב העירוני, שמורות הטבע או חוף הים. על פי הצעת החוק, הצרכנים עתידים לשלם כסף עבור שקיות הניילון, כסף שישמש לאחר מכן את המשרד לאיכות הסביבה במטרה להפחית את כל אותן התופעות הסביבתיות המזיקות. השינוי בחוק לא אמור להכביד על כיסם של התושבים, ולהביא תועלת משמעותית לקידום איכות הסביבה.

שקיות אל בד ידידותיות לסביבה לקניות ולאחסון מוצרים

סוף מעשה במחשבה ירוקה!

אורן יורם אריזות חושבים ירוק מזה למעלה מ-20 שנה, ומייצרים שקיות איכותיות לשימוש חוזר מחומרים שונים: אלבד, קרטון ופלסטיק מתכלה שאינו גורם נזק סביבתי. אנו ממליצים לכם לבחור בשקיות הרב פעמיות והחזקות שישמרו לטווח ארוך, וישמשו את לקוחותיכם במסע הקניות הבא שלכם כתחליף לשקיות הניילון החד פעמיות. שקיות אל בד וקרטון הן ההשקעה הטובה ביותר לטווח ארוך, ובכך שתרחיבו את השימוש בהם תמוצבו כעסק איכותי המקדם את איכות הסביבה ומפחית את כמות הפסולת. את השקיות שלנו לא תמצאו על חוף הים, ולא זרוקות סתם כך על הרצפה, פשוט מפני שהן מעוצבות וממותגות באופן יוקרתי ועמידות לאורך שנים.

אורזים בשקית גם את התדמית

כשהלקוחות שלכם מקבלים שקית קרטון או בד בסוף הקניה, אתם יכולים להיות משוכנעים שהיא תשמש אותם לאורך זמן. כידוע, השקית אינה רק אמצעי לנשיאת חפצים אלא היא משמשת למיתוג העסק, והכיתוב או הלוגו שמתנוססים עליה עתידים להיכנס לתודעת הצרכן. אם אתם רוצים לחסוך כסף עבור הלקוחות שלכם ולהבטיח להם פתרון יעיל ואיכותי, אנו ממליצים לכם להזדרז ולהזמין כמות גדולה של שקיות כבר עכשיו, על מנת להרוויח פרסום מירבי ואפקטיבי של העסק לטווח ארוך.

לפרטים נוספים על השקיות שלנו ולהזמנות צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם