שקיות כאמצעי פרסום ושיווק - אורן יורם אריזות

העולם שלנו מוצף בגירויים וויזואליים. כל רשתות המזון והמסעדות מנסות להתברג גבוה מעל המתחרים, ולהציף את לקוחותיהן בהבטחות משתלמות דוגמת "אצלנו הכי משתלם", "הכי זול", "הכי כדאי" וכן הלאה. לרוב ההבטחות הללו אין כיסוי הולם במציאות, אך לא ניתן להתווכח על כך שהצרכנים נוהרים אליהן בהמוניהם. אם כן, מה גורם למסעדה או רשת להיות הדבר הבא? אם גם אתם שאלתם את עצמכם מה יגרום לכם לבלוט מתוך ההמון, ולהפוך את העסק שלכם לדבר הבא בנישה שלכם, יש לנו בשורה בשבילכם.

עיצוב אריזות

 

עיצוב ואווירה מביאים לקוחות

מיתוג מסעדות או רשתות לא נקבע עפ"י מחיר המנות, אלא על ידי היכולת של המקום ליצור אווירה ייחודית אצל הלקוח דרך הדפסה על שקיות ממותגות, לוגו, עיצוב החלל והתפריט. אם בחרתם לסעוד במקום האהוב עליכם, חשבו מה מביא אתכם דווקא לשם. רוב הסיכויים שתחזרו למקום שוב ושוב בגלל השירות, האוכל וכמובן האווירה שמשרה המקום. לכל אחת מרשתות המזון או המסעדות יש מוצרי פרסום הכוללים שפה גרפית מיוחדת, שבאה לידי ביטוי בלוגו, הדפסה על שקיות או עיצוב פנים של החלל. השפה הגרפית שיוצר המקום, גורם ללקוחות להזדהות עם המותג וערכיו ולקנות דווקא אותו.

רעיון מקורי למיתוג העסק

כדי להצליח במיתוג חנות או רשת, יש צורך לחשוב על רעיון מקורי, שאיש לא חשב עליו קודם לכן. אם נהיה קונקרטיים ונתמקד לרגע בהיבט של הפקות דפוס והדפסה על שקיות הנייר הממותגות, יש להשקיע מחשבה רבה בעיצוב האריזות. ככל שהשקיות שתצרו יהיו איכותיות ומרשימות יותר מבחינה גרפית, שקיות ממותגות או הדפסה על חולצות ממותגות  תגרומנה ללקוח להעדיף דווקא אתכם. אותו רעיון מקורי וחדשני, יהפוך את הלקוחות שלכם לנציגי הפרסום שיספרו לחבריהם על מקום חדש ומצליח, ומכאן הדרך להצלחה תהיה קצרה ביותר.

מה יש לנו להציע?

אנו באורן יורם אריזות בע"מ מציעים לכם פרסום אפקטיבי של הרשת או המסעדה ע"י שקיות נייר איכותיות. במסגרת השירות, ניתן לקבל שקיות נייר מעוצבות בהתאמה לצרכי העסק. 50 שנות ניסיון בתחום מוצרי האריזה ושקיות נייר ממותגות הובילו אותנו להבין את צרכי לקוחותינו ולהקפיד על הפרטים הקטנים ביותר. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם מעצב גרפי מקצועי, היוצר את המיתוג המיוחד של השקית ומעביר אותו לשקית עצמה באמצעות תהליך הדפסה מתקדם. אורן יורם אריזות בע"מ מייצרים עבורך שקיות איכותיות, עמידות וחזקות שישרתו את העסק לאורך שנים.

נשמח ללוות אתכם לכל אורך התהליך, ולסייע לכם בכל הנדרש. 03-6190930